Pranie Warszawa

Pranie warszawa

Nasza myjnia Eko-PAROwozik to przede wszystkim mobilna myjnia parowa, która wykonuje:
* kompleksowe mycie samochodów parą
* oczyszczanie wentylacji, klimatyzacji przy pomocy nanotechnologii
* profesjonalne pranie tapicerki samochodowej oraz czyszczenie skór, tapicerki skórzanej
* nakładanie na lakier powłoki teflonowej (zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami jak sól drogowa oraz wydobywa głębie koloru)
* pranie mebli tapicerowanych techniką parową
* pranie i oczyszczanie dywanów i wykładzin z wszelkich zabrudzeń


Jak wygląda mycie parą?
Mycie pojazdów odbywa się przy pomocy zjonizowanej pary pod wysokim ciśnieniem. Na umycie jednego samochodu zużywamy średnio około 2l wody.
Należy tu także dodać że mimo wysokiego ciśnienia oraz wysokiej temperatury pary, czyszczone powierzchnie w żaden sposób nie są niszczone. Wysoka temperatura (regulowana według potrzeb), odkaża każdą powierzchnię i usuwa niewidzialny dla oka brud, przez co można powiedzieć że powierzchnia czyszczona jest idealnie domyta.

Pranie tapicerki metodą parową
Pranie tapicerki odbywa się przy pomocy specjalnego odkurzacza parowego, oraz profesjonalnych środków piorących. Pranie parowe usuwa wszelkie drobnoustroje i zarazki w 99,9% dzięki czemu Państwa tapicerka będzie nie tylko czysta, ale również pozbawiona bakterii. Kolejną zaletą prania tapicerki parą jest czas schnięcia. Po wykonanej usłudze klient ZAWSZE otrzyma suchy i gotowy do jazdy samochód. Czas wykonania takiej usługi to około 4h. Jeżeli chcą państwo pozbyć się zapachów niechcianych(papierosy) polecamy usługę ozonowania wnętrza auta. Ozonowanie usuwa wszystkie nie chciane zapachy :)
Jakie są zalety prania tapicerki?
- przede wszystkim świeży i przyjemny zapach w całym samochodzie,
- komfort użytkowania,
- odnowiony kolor,

Poza czyszczeniem tapicerki samochodowej wykonujemy także pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych: kanap, sof, łóżek itp. Usługa ta gwarantuje usunięcie nieprzyjemnych zapachów z mebli, dokładne wyczyszczenie, odżywienie koloru i oraz pozbycia się bakterii i drobnoustrojów.
Przy usłudze prania mebli tapicerowanych, również stosujemy technikę prania parą. Stosujemy do tego profesjonalną maszyną parową. Pranie mebli takich jak wymienione powyżej wersalki, kanapy narożnika czy też fotela i krzesła trwa około 1-2h, w zależności od zabrudzenia. Wyprane powierzchnie schną bardzo szybko i jeszcze tego samego dnia są gotowe do użytkowania. Zamawiając usługę prania mebli tapicerowanych dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic i gwarantujemy 100% zadowolenia. Ponadto pranie tapicerki materiałowej, alcantary czy też skóry jest w pełni ekologiczne.

Czyszczenie tapicerki skórzanej
Do wykonania tej usługi stosujemy specjalne środki czyszczące(nie proszki). Najważniejsze jest dokładne oczyszczenie skór z brudu, gdyż w następnym kroku jakim jest pielęgnacja i konserwacja, można ten brud utrwalić. Wiele myjni samochodowych popełnia ten błąd nakładając środek konserwujący na samym początku.


Nanotechnologia
Srebro nanokoloidalne jest rewelacyjnie działającym środkiem do dezynfekcji. To prawdziwy przełom w oczyszczaniu klimatyzacji, gdyż krążące w obiegu zamkniętym powietrze pełne jest bakterii, zarazków i wszelkiego rodzaju wirusów. My, dzięki srebru nanokoloidalnemu możemy skutecznie się ich pozbyć. Poprzez parę srebro koloidalne nie tylko oczyści powietrze w wentylacji, ale atomy srebra osadzając się na przedmiotach i powierzchniach zabiją bakterie. Nanotechnologię stosujemy również przy praniu tapicerek, co gwarantuje 100% skuteczność w usunięciu i zabezpieczeniu przed bakteriami. Nanokoloidy wykazują silne działanie grzybo- i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów.

Srebrna Woda:
- likwiduje bakterie powodujące rozkład potu i tym samym likwiduje jego nieprzyjemny zapach,
- jest nietoksyczna, nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych.


Posiadamy certyfikaty potwierdzające autentyczność stosowanej przez nas Srebrnej Wody.