Pranie Warszawa

Pranie warszawa

Nasza firma Eko-PAROwozik to przede wszystkim Mobilne pranie tapicerek u klienta, która wykonuje:

* profesjonalne pranie tapicerki samochodowej oraz czyszczenie skór, tapicerki skórzanej
* nakładanie na lakier powłoki teflonowej (zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami jak sól drogowa oraz wydobywa głębie koloru)
* pranie mebli tapicerowanych techniką Ekstrakcyjną
* pranie i oczyszczanie dywanów i wykładzin z wszelkich zabrudzeń


Pranie tapicerki metodą Ektrakcyjną
Pranie tapicerki odbywa się przy pomocy specjalnego odkurzacza renomowanej firmy Karcher, oraz profesjonalnych środków piorących. Pranie ekstrakcyjne usuwa wszelkie drobnoustroje i zarazki w 99,9% dzięki czemu Państwa tapicerka będzie nie tylko czysta, ale również pozbawiona bakterii.  Po wykonanej usłudze klient zazwyczaj otrzyma suchy i gotowy do jazdy samochód. Czas wykonania takiej usługi to około 4-6h. Jeżeli chcą państwo pozbyć się zapachów niechcianych(papierosy) polecamy usługę ozonowania wnętrza auta. Ozonowanie usuwa wszystkie nie chciane zapachy :)
Jakie są zalety prania tapicerki?
- przede wszystkim świeży i przyjemny zapach w całym samochodzie,
- komfort użytkowania,
- odnowiony kolor,

Poza czyszczeniem tapicerki samochodowej wykonujemy także pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych: kanap, sof, łóżek itp. Usługa ta gwarantuje usunięcie nieprzyjemnych zapachów z mebli, dokładne wyczyszczenie, odżywienie koloru i oraz pozbycia się bakterii i drobnoustrojów.
Przy usłudze prania mebli tapicerowanych, również stosujemy technikę prania Ekstrakcyjną. Pranie mebli takich jak wymienione powyżej wersalki, kanapy narożnika czy też fotela i krzesła trwa około 1-2h, w zależności od zabrudzenia. Wyprane powierzchnie schną bardzo szybko i jeszcze tego samego dnia są gotowe do użytkowania. Zamawiając usługę prania mebli tapicerowanych dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic i gwarantujemy 100% zadowolenia. Ponadto pranie tapicerki materiałowej, alcantary czy też skóry jest w pełni ekologiczne.

Czyszczenie tapicerki skórzanej
Do wykonania tej usługi stosujemy specjalne środki czyszczące(nie proszki). Najważniejsze jest dokładne oczyszczenie skór z brudu, gdyż w następnym kroku jakim jest pielęgnacja i konserwacja, można ten brud utrwalić. Wiele myjni samochodowych popełnia ten błąd nakładając środek konserwujący na samym początku.


Nanotechnologia
Srebro nanokoloidalne jest rewelacyjnie działającym środkiem do dezynfekcji. To prawdziwy przełom w oczyszczaniu klimatyzacji, gdyż krążące w obiegu zamkniętym powietrze pełne jest bakterii, zarazków i wszelkiego rodzaju wirusów. My, dzięki srebru nanokoloidalnemu możemy skutecznie się ich pozbyć. Poprzez parę srebro koloidalne nie tylko oczyści powietrze w wentylacji, ale atomy srebra osadzając się na przedmiotach i powierzchniach zabiją bakterie. Nanotechnologię stosujemy również przy praniu tapicerek, co gwarantuje 100% skuteczność w usunięciu i zabezpieczeniu przed bakteriami. Nanokoloidy wykazują silne działanie grzybo- i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów.

Srebrna Woda:
- likwiduje bakterie powodujące rozkład potu i tym samym likwiduje jego nieprzyjemny zapach,
- jest nietoksyczna, nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych.