Pranie Warszawa

Pranie mebli tapicerowanych

Wykonujemy także pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych: kanap, sof, narożników, łóżek, foteli itp. Usługa ta gwarantuje usunięcie nieprzyjemnych zapachów z mebli, dokładne wyczyszczenie, odżywienie koloru i oraz pozbycia się bakterii i drobnoustrojów.
Pranie tapicerki odbywa się przy pomocy specjalnego odkurzacza parowego, oraz profesjonalnych środków piorących. Pranie parowe usuwa wszelkie drobnoustroje i zarazki w 99,9% dzięki czemu Państwa tapicerka będzie nie tylko czysta, ale również pozbawiona bakterii. W przypadku gdy stwierdzimy że parą się nie da wyczyścić tapicerki, w tedy dobieramy metodę ekstrakcyjną.

Pranie mebli takich jak wersalki, kanapy narożniki, fotele i krzesła trwa około 1-2h, w zależności od zabrudzenia. Wyprane powierzchnie schną bardzo szybko i jeszcze tego samego dnia są gotowe do użytkowania. Zamawiając usługę prania mebli tapicerowanych dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic i gwarantujemy 100% zadowolenia. Ponadto pranie tapicerki materiałowej, alcantary czy też skóry jest w pełni ekologiczne i bezpieczne :D

Czyszczenie tapicerki skórzanej
Do wykonania tej usługi stosujemy specjalne środki czyszczące(nie używamy pary). Najważniejsze jest dokładne oczyszczenie skór z brudu, gdyż w następnym kroku jakim jest pielęgnacja i konserwacja, można ten brud utrwalić. Wiele myjni samochodowych popełnia ten błąd nakładając środek konserwujący na samym początku.