Pranie Warszawa

O Nas

Nasza firma Eko-PAROwozik to profesjonalna pralnia mobilna. Jesteśmy na polskim rynku od 2005 roku, jednak osoby które pracują w myjce, poza pasją do motoryzacji, maja wieloletnie doświadczenie w pracy przy specjalistycznym pielęgnowaniu samochodów.

W naszej myjce usługi realizujemy mobilnie - Oznacza to dojazd do klienta, w praktycznie każde wybrane miejsce (garaż podziemny, garaż przy domku jednorodzinnym, parking strzeżony pod blokiem, parking pod miejscem pracy itp.). Wykonujemy usługi takie jak pranie tapicerki samochodowej parą, czyszczenie tapicerki skórzanej czy też kompleksowe mycie i ręczne nakładanie teflonu. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, głównie na terenie Warszawy i okolic. Do każdego prania dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia ekstrakcja.
Jesteśmy w pełni mobilni, co oznacza że poza specjalistycznym sprzętem myjącym oraz kosmetykami samochodowymi.
Nie pozostawiamy po sobie ścieków i zanieczyszczeń dzięki innowacyjnej metodzie mycia parowego (szczegóły w zakładce JAK MYJEMY)

Z nami nie musisz martwić się o czas zmarnowany w kolejkach do myjni, czy też o pozostawiony samochód na 1, 2 dni na pranie tapicerki. Zaopiekujemy się Twoim samochodem w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, podczas gdy Ty będziesz mógł zająć się sobą i swoją rodziną.

Usługi dla domu/biura

Zapraszamy również do korzystania z usług przeznaczonych dla domu i pomieszczeń biurowych takich jak:
- pranie dywanów
- pranie wykładzin
- pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych
- czyszczenie sof, kanap, łóżek, materacy, krzeseł, foteli itp.

Posiadamy najnowsze i przede wszystkim innowacyjne maszyny, które pomagają nam realizować bardzo zróżnicowane zlecenia takie jak pranie wykładzin czy mebli w obiektach biurowych, czy też pranie dywanów i mebli w państwa domach.

Do prania dywanów i wykładzin używamy odkurzaczy ekstrakcyjnych, dzięki czemu czyszczone powierzchnie są nie tylko doskonale oczyszczone, ale również zdezynfekowane z wszelkich alergenów, bakterii i drobnoustrojów.

Do procesu czyszczenia dobieramy najskuteczniejszą metodę prania i najbezpieczniejszą chemię dla państwa jak i pranych powierzchni.


Wychodzimy naprzeciw wymaganiom wszystkich klientów, jesteśmy w stanie wydłużyć godziny pracy, jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba. Ponadto indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia. Nie pracujemy "na czas", tylko do zadowalającego klienta efektu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!